Bed & Movie Lejlighed

Viale Bruno Rizzieri, 200 Scala L Int. 5 Piano 2, Appio Latino, Rom, Italien - Vis på kortet
9.9/10 · 8 anmeldelser

Den 70 m² store Bed & Movie Lejlighed ferielejlighed tilbyder en bekvem placering i Appio Latino område. Denne ferielejlighed ligger 1 km fra Centro Commerciale La Romanina og har et fælles køkken og 1 badeværelser.

Placering

Indkvarteringen er placeret inden for et 15 minutters kørsel fra Calixtus-katakomberne. Der er Il Sogno og Pan Biscotto, der serverer italienske retter, som kan findes inden for 5 minutters gang fra indkvarteringen. Det er inden for rækkevidde af Santi Gioacchino e Anna al Tuscolano og en 20-minutters kørsel fra Verzückung der Heiligen Theresa.

Værelser

Nogle værelser vender mod haven. Denne ferielejlighed indeholder 1 soveværelser.

Mad & Drikkevarer

Den nærmeste lufthavn Rome Ciampino som ligger 5 km fra Bed & Movie Lejlighed.

Hvorfor vælge Bed & Movie Lejlighed Rom?

Vælg værelse

Vigtigste faciliteter

  • WiFi

  • Aktiviteter

  • Mad/Drikke

  • Børnevenlig

  • Aircondition

  • Kæledyr

General
  • WiFi
  • Aktiviteter
  • Mad/Drikke
  • Børnevenlig
  • Aircondition
  • Kæledyr

Internet

  • Wi-Fi

Parkeringsmuligheder

  • Parkering

Aktiviteter

  • Golfbane

Serviceydelser

  • Privat ind-/ udtjekning
  • Dyrefaciliteter til rådighed

Spisemuligheder

  • Bar/ Lounge område

I køkkenet

  • Fælles køkken
  • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

For børn

  • Tremmesenge/vugger

Fritid

  • Have
  • Fritids-/ TV værelset

På værelser

  • Klimaanlæg
  • Varme
  • Havemøbler

På badeværelset

  • Vaskemaskine

Enheder

  • Fladskærms TV

Design

  • Parketgulv

Generelle faciliteter

  • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
  • Elevator
  • Brandslukkere
  • Nøglekortadgang

Kæledyr

  • Kæledyr tilladt

Vigtig information

Indtjekning:
fra 15:00 indtil 21:00
Udtjekning:
indtil 11:00
Licensnr.058091-LOC-14985,IT058091C2DJKZKKET

Hvornår bliver du?

Fra USD 134 per nat
Indtjekning 28 Jul 2026
Udtjekning 29 Jul 2026
Gæster 2 gæster

Voksne:

2

Børn:

0
Alle priser er bekræftet
Sådan bekræftede vi priserne Vores team tjekker regelmæssigt priser for at sikre, at du ser de lavest tilgængelige priser. Vi sammenligner dem med hotelpriser og andre udbydere. Hvis der dukker rabatter eller kampagner op, opdateres priserne på vores hjemmeside i overensstemmelse hermed.

Værelser

Billeder af Bed & Movie Lejlighed Rom

Beliggenhed af Bed & Movie Lejlighed Rom

Viale Bruno Rizzieri, 200 Scala L Int. 5 Piano 2, Appio Latino, Rom, Italien

Vartegn
Gode restauranter
Transport

Steder i nærheden

    Gæsteanmeldelser om Bed & Movie Lejlighed Rom

    Baseret på vurderinger fra betroede udbydere

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort

    Anmeldelse er ikke sendt.

    Prøv igen.

    Populære hoteller i Rom

    Find your perfect hotel stay today

    Populære hoteller over hele verden

    Find your perfect hotel stay today

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Canadisk dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesiske yuan
    • CZK Tjekkiske koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hong Kong dollar
    • ILS Nye israelske shekel
    • JPY Japanske yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polske zloty
    • RON Rumænske lei
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudi riyal
    • SGD Singapore dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sydkoreanske won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Schweizerfranc
    • TRY Tyrkisk lira
    • UAH Ukrainsk hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Vælg sprog
    100% Verificerede anmeldelser
    Hvornår bliver du?
    Fra USD 134 per nat
    Indtjekning 28 Jul 2026
    Udtjekning 29 Jul 2026
    Gæster 2 gæster

    Voksne:

    2

    Børn:

    0
    Alle priser er bekræftet
    Sådan bekræftede vi priserne Vores team tjekker regelmæssigt priser for at sikre, at du ser de lavest tilgængelige priser. Vi sammenligner dem med hotelpriser og andre udbydere. Hvis der dukker rabatter eller kampagner op, opdateres priserne på vores hjemmeside i overensstemmelse hermed.
    Check-in og checkout
    28 Jul 2026
    29 Jul 2026
    Gæster
    2 gæster
    Vi er her for at hjælpe
    Hej! Har du et spørgsmål? Send os en besked – vores team hjælper dig gerne.
    Dine oplysninger:
    Emne:
    Besked:
    Tak for din besked. Vi vender tilbage til dig snarest!
    Din besked blev ikke leveret
    Vigtig information
    Bed & Movie
    Indtjekning:
    fra 15:00 indtil 21:00
    Udtjekning:
    indtil 11:00
    Licensnr.058091-LOC-14985,IT058091C2DJKZKKET